Turistické kalhoty Rab Torque Mountain - JsmeRab Torque Mountain - JsmeRab

Torque Mountain

Jenom ty určuješ svůj horizont
Vstříc novým zážitkům můžeš kráčet den, víkend nebo celý týden. Můžeš jít rozvážně nebo svižně poklusem. Turistické kalhoty Torque Mountain splynou s tvým tělem a zásluhou větruvzdorné a prodyšné softshellové tkaniny Matrix™ ti zajistí pohodlí, které neomezí tvé objevitelské vize.
Kde je koupím
Hmotnost 360 g
Rychleschnoucí a odolná tkanina Matrix™
Střih na tělo, zipy u kotníků
rab torque mountain
ink

Užší střih, širší obzor

Tkanina Matrix™ se přizpůsobí tobě i horám 
Dokonce i během několika hodin se může všechno změnit. Natožpak při týdenním přechodu, během kterého honíš čas i každý gram. Osvědčená softshellová tkanina Matrix™ je lehká, prodyšná, strečová, rychleschnoucí a zásluhou DWR úpravy zvládne i lehký déšť. Takže jediné limity spočívají ve tvé hlavě.
Kalhoty Torque Mountain mají střih sice užší, ale rozhodně ne omezující – díky klínu v rozkroku a předtvarovaným kolenům. K dispozici máš čtyři kapsy a rozepínací nohavice.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 360 g
  • Lehká elastická rychleschnoucí tkanina Matrix™
  • DWR vodoodpudivá úprava bez fluorokarbonů
  • Dvě boční a dvě zadní kapsy s YKK® zipy
  • Rozšíření nohavic pomocí YKK® zipů
  • Poloviční elastický pas se dvěma kovovými cvoky
  • Anatomicky předtvarovaná kolena
  • Zesílení nejvíce namáhaných švů
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook