Bunda Neutrino pro

Ve stěně zavládne mírné klima
Chvílemi si připadáš jako hadrový panáček – součást divadla, které tady nahoře režíruje vítr. Stoupat vzhůru musíš téměř poslepu, protože shora se neustále sype další a další sníh. Jistě však víš, že nezmrzneš. Bunda Neutrino Pro je tvou skořápkou bezpečí, která nepovolí ani v té největší slotě.
Kde ji koupím
Hmotnost 585 g
Husí peří s hydrofobní úpravou Nikwax
Zesílená tkanina na ramenou a rukávech
rab Neutrino pro
Black

Péřovka pro alpinisty

Každý detail hraje ve tvůj prospěch
Když zápasíš o každý metr, staráš se spíše o sebe nežli o své vybavení. Prémiové husí peří s hydrofobní úpravou neztrácí svou nadýchanost ani ve vlhkém prostředí a svrchní tkanina Pertex® Quantum Pro neoblomně čelí větru i dotírání mokrých vloček. Na ramenou a rukávech je materiál navíc ještě odolnější.
Když ne počasí, pak alespoň tato bunda hraje ve tvůj prospěch. Kapuci ti vítr z helmy nestrhne, dvoucestný zip si rozumí se sedákem a anatomické rukávy se při lezení nevyhrnují.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 585 g
  • 212 gramů špičkového husího peří s plnivostí 800 cuin
  • Hydrofobní (vodoodpudivá) úprava peří Nikwax
  • Větruvzdorný a výrazně voděodolný Pertex Quantum Pro
  • Odolnější ripstop tkanina na ramenou a rukávech
  • Plně nastavitelná kapuce s kšiltem, použitelná s helmou
  • Dvoucestný hlavní zip YKK® VISLON®
  • Dvě boční kapsy, jedna kapsa na hrudi
  • Anatomicky tvarované rukávy, manžety na suchý zip
  • Stahování v pase, kompresní obal
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021