Nepromokavá bunda Rab Muztag GTX - JsmeRab

Muztag GTX

Nastupujeme novou cestu k suchu
Hora vám nikdy nedá nic zadarmo. Vítr si s vámi pohrává jako s hadrovým panáčkem a namrzající sníh obaluje tělo ledovou krustou. Dokonce i vaše obočí tíží vrstva námrazy. Rab poprvé v historii připojil ke svým zkušenostem s výrobou jednoduchých a funkčních produktů membránu Gore-Tex®, aby posunul hranice toho, čemu v horách říkáte komfort.
Kde ji koupím
Hmotnost 440 g
Odolný GTX Pro na hrudi a rukávech
Prodyšný GTX Active v podpaží a na límci
rab Muztag GTX
Blueprint

Přichází Gore-Tex® 

Dva druhy membrány na jedné bundě? Dokonalá ochrana bez nárustu váhy.
Příroda se s vámi mazat nebude. Mrazivý vítr, namrzající déšť, ostrá skála. Takovým podmínkám dokáže nejlépe čelit odolný Gore-Tex® Pro. Když se ale brodíte hlubokým sněhem a balancujete na předních hrotech maček, námaha prostupuje vaším tělem. Potíte se. A vlhkost odvede nejlépe prodyšnější Gore-Tex® Active v podpaží, na vnitřní straně rukávů a límci.
Musí to fungovat. Tam nahoře nechcete nic víc. Jen eliminovat sílu přírody a neřešit potíže. Kapuci upravíte rychlým tahem. A nemáte-li na hlavě helmu, dotáhnete dalším lankem i límec - aby vám netáhlo na krk. Prodloužené manžety rukávů vytvoří s rukavicemi jeden nepropustný celek. A do náprsních kapes se dostanete i s úvazkem na těle. Hotovo.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

 • Hmotnost 440 g
 • Kombinace dvou typů membrány Gore-Tex®
 • Voděodolný dvoucestný zip YKK® s vnitřní légou
 • Dvoucestné zipy v podpaží pro odvětrávání
 • Brada a zadní strana krku pošitá flísem
 • Nastavitelná kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
 • Stahování límce, aby netáhlo na krk, když helmu nemáte
 • Elastické stahování manžet rukávů
 • Dvě náprsní kapsy s bezpečnostním klipem na cennosti
 • Vnitřní kapsa na zip
 • Reflexní detaily na hrudi a zádech
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

Ing. Petr Kosek, Ph.D.
Těchonín 184, 561 66 Těchonín
IČO: 88253538
DIČ: CZ7907313678
facebook