Microlight Summit

Péřovka, které vlhkost nevadí
Počasí tam nahoře si nevybíráte. Jakoby nestačilo, že mrzne. Navíc se do vás opírá vítr a vzduchem poletuje něco mezi deštěm a sněhem. Tahle péřovka je ale vyrobená z tkaniny, u níž se komory neprošívají. Vytváří je sama o sobě. Díky tomu daleko lépe odolává větru i vlhkosti a cenné teplo neuniká skrz otvory po šití. Žádné totiž nemá.
Kde ji koupím
Hmotnost 420 g
Husí peří s hydrofobní úpravou
Tkané komory zabraňující úniku tepla
Microlight summit
steel

Rab je peří

Lehká, odolná, sbalitelná. Bunda pro pravá horská dobrodužství
Jako první outdoorová značka na světě použil Rab novou tkaninu Pertex® Quantum Infinity Weave™, která díky hustému tkaní získává nebývalou odolnost vůči všemu, co na vás příroda přichystá. A s hydrofobním peřím uvnitř vlhkost nebude tím, co by ohrozilo váš teplotní komfort. Ať budete viset na štandu ve stěně nebo přecházet přes hory.
Na velké řeči není v horském marasmu prostor. Proto sází Rab na jednoduché věci, které prostě fungují. Jako třeba kšilt, který drží kapuci na svém místě - s helmou i bez ní. Elastické rukávy, které obejmou rukavici a nepřekáží při manipulaci s lanem či vařičem. Dvoucestný zip a kapsy umístěné tak, aby jste se k věcem uvnitř dostali i s úvazkem na bundě.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 420 g dámská, 455 g pánská
  • Unikátně tkaný materiál Pertex® Quantum Infinity Weave™
  • Husí peří s hydrofobní úpravou od Nikwaxu, plnivost 750 cuin
  • Stahovací kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
  • Elastické zakončení rukávů, stahování v pase
  • Dvoucestný voděodolný zip YKK® VISLON®
  • Dvě hlavní kapsy přístupné i s lezeckým úvazkem
  • Jedna vnitřní kapsa
  • Kompresní obal
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde ji koupím

najděte svého prodejce

Začněte cestu do hor tam, kde se o vás postarají. Kde rozumí vašim snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníte.

NIC VELKÉHO UŽ VÁM NEUTEČE

Nechte nám tady email a my vám jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptejte se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

Ing. Petr Kosek, Ph.D.
Těchonín 184, 561 66 Těchonín
IČO: 88253538
DIČ: CZ7907313678
facebook