Microlight Summit

Péřovka, které vlhkost nevadí
Počasí tam nahoře si nevybíráte. Jakoby nestačilo, že mrzne. Navíc se do vás opírá vítr a vzduchem poletuje něco mezi deštěm a sněhem. Tahle péřovka je ale vyrobená z tkaniny, u níž se komory neprošívají. Vytváří je sama o sobě. Díky tomu daleko lépe odolává větru i vlhkosti a cenné teplo neuniká skrz otvory po šití. Žádné totiž nemá.
Kde ji koupím
Hmotnost 420 g
Husí peří s hydrofobní úpravou
Tkané komory zabraňující úniku tepla
Microlight summit
steel

Rab je peří

Lehká, odolná, sbalitelná. Bunda do akce
Jako první outdoorová značka na světě použil Rab novou tkaninu Pertex® Quantum Infinity Weave™, která díky hustému tkaní získává nebývalou odolnost vůči všemu, co na vás příroda přichystá. A s hydrofobním peřím uvnitř vlhkost nebude tím, co by ohrozilo váš teplotní komfort. Ať budete viset na štandu ve stěně nebo přecházet přes hory.
Na velké řeči není v horském marasmu prostor. Proto sází Rab na jednoduché věci, které prostě fungují. Jako třeba kšilt, který drží kapuci na svém místě - s helmou i bez ní. Elastické rukávy, které obejmou rukavici a nepřekáží při manipulaci s lanem či vařičem. Dvoucestný zip a kapsy umístěné tak, aby jste se k věcem uvnitř dostali i s úvazkem na bundě.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 420 g dámská, 455 g pánská
  • Unikátně tkaný materiál Pertex® Quantum Infinity Weave™
  • Husí peří s hydrofobní úpravou od Nikwaxu, plnivost 750 cuin
  • Stahovací kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
  • Elastické zakončení rukávů, stahování v pase
  • Dvoucestný voděodolný zip YKK® VISLON®
  • Dvě hlavní kapsy přístupné i s lezeckým úvazkem
  • Jedna vnitřní kapsa
  • Kompresní obal
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021