Kinetic Plus

Softshell, jaký jste dosud nepoznali
Klasický softshell je obvykle těžký, pro aktivní pohyb příliš teplý a když pořádně zaprší, promokne. Ale Kinetic je jiný. Lehký a měkký. Nadstandardně prodyšný. A vyzbrojený membránou s vodním sloupcem 10.000 mm. Zkrátka další průlomová vrstva od Rabu, se kterou odpadá neustálé svlékání a oblékání podle rozmarů přírody.
Kde to koupím
Hmotnost bundy 310 g
Prodyšnost 35.000 g/m2 za 24 hod
Vodní sloupec 10.000 mm
rab kinetic
ink

Pocitově jako tričko

Taková je Rabem vyvinutá tkanina Proflex™
Stoupejte do kopce. Nebo utíkejte. Pakliže to udýcháte vy, tkanina Proflex™ taky a pot odvede od těla pryč. Vnitřní vrstva má příjemnou strukturu - jako funkční triko. A vnější pletenina je vododopudivou úpravou vybavena do sloty, která vás tam nahoře znenadání zastihne. Kapky a sněhové vločky sklouznou po povrchu a prodyšnost zůstane nezměněna.
Jednoduchost a funkčnost. Dvě základní hodnoty Rabu do posledního promítnuté v bundě Kinetic. Vyrazte na ferraty, skialpy nebo běh v proměnlivém počasí. Tam patří.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 310 g (ve velikosti L)
  • Materiál Proflex™ – strečová, nepromokavá a prodyšná textilie
  • 10.000 mm vodní sloupec, prodyšnost 35.000 g/m2 za 24 hod
  • Vnitřní funkční vrstva rychle odvádí pot
  • Přelepené švy střeží nepromokavost
  • Vodu nepropustí ani zipy YKK® AquaGuard®
  • Přiléhavá kapuce s vyztuženým kšiltem sedí na hlavě
  • Do kapes se dostanete i se zapnutým bederákem či sedákem
  • Manžety rukávů si nastavíte suchým zipem
  • Bundu sbalíte do elastického pytlíku
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021