Khroma Kinetic kalhoty - JsmeRab

Khroma Kinetic

Kalhoty pro skialpovou radost
Zhluboka oddechuješ a očima hypnotizuješ své lyže, které při každém kroku vpřed na krátký okamžik dočista pohltí triliony třpytivých vloček. Zima jakou miluješ. Cítíš se dobře. Strečová tkanina Proflex™, chlouba značky Rab, kopíruje každý tvůj pohyb a mrazivý vítr jakoby se tvému tělu záměrně vyhýbal.
Kde je koupím
Hmotnost 504 g
Strečová a prodyšná tkanina Proflex™
20.000 mm vodní sloupec
rab Khroma Kinetic
pants

Pohoda i v nepohodě

Nepromokavé, prodyšné a tak strečové: Wau!
Žádná skialpová túra není stejná. Nikdy nevykroužíš ten samý oblouk, nikdy na tvém těle neulpí dvě shodné vločky. Skialpové kalhoty Rab ctí rozmanitost hor. Těžký vlhký sníh se přes jejich nepromokavý štít k tělu neprotlačí, zato dřinu provázející pot odejde kvapíkem. A strečová tkanina ti oblouk o píď nezkrátí.
Všechno je nakloněno lyžařským způsobům. Sněhové manžety na nohavicích, voděodolné zipy nebo kapsy přístupné i s delší bundou a utaženým bederním pásem batohu.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 504 g (dámské), 537 g (pánské)
  • Vodní sloupec 20 000 mm, prodyšnost 25 000 g/m²/24 h
  • Vysoce pružná a prodyšná tkanina Proflex™
  • Voděodolné zipy YKK® AquaGuard®
  • Boční ventilační zipy YKK® AquaGuard®
  • Nastavitelné a odnímatelné šle
  • Speciální lyžařsky designované kapsy
  • Sněhové manžety na nohavicích
  • Vyztužené vnitřní strany nohavic
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook