Nepromokavé kalhoty Rab Zenith - JsmeRab Kalhoty Zenith - JsmeRab

Kalhoty Zenith

Sucho z malého balíčku
Vrcholky hor tonou v mlze. Kam dál? Hledání té správné cesty v kamenném moři stěžují miliony drobných kapiček vody, které se prohání v chladivém větru. Takhle to dál nejde. Z malého balíčku vytahuješ nepromokavé kalhoty Rab Zenith a i přes boty je natahuješ na tělo. Tvá cesta zdaleka nekončí.
Kde je koupím
Hmotnost 285 g
Membrána Gore-Tex Paclite Plus
Rozepínání nohavic do tří čtvrtin délky
rab Zenith
Pants

A stejně vydrží

Nízká hmotnost nevylučuje odolnost
Kalhoty Rab Zenith ukrývají v lehkém balení těžký kalibr: nepromokavou membránu GORE-TEX® PACLITE® Plus a technický střih, který je navržený pro všechny kreativní pohyby při lezení i s pevnou půdou pod nohama. Namáhaná místa - zadek, kolena, nohavice - jsou navíc dodatečně zesílena.
Myslíš, že ti bude horko? Tříčtvrteční zip je dvoucestný, takže si můžeš odvětrávání regulovat za chůze. A na zadní straně máš kapsu pro tvůj smartphone - s voděodolným zipem.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 316 g
  • Lehká membrána GORE-TEX® PACLITE® Plus
  • Zesílení nejvíce namáhaných míst
  • Vodní sloupec 28.000 mm
  • Rozepínání nohavic do tří čtvrtin délky
  • Pružný pas s integrovaným stahováním
  • Malá kapsa s voděodolným YKK zipem
  • Anatomicky tvarovaná kolena
  • Transportní obal
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook