KINETIC ALPINE 2.0

Svolné ke tvým vysokým cílům
Víš, že to nebude snadné. Ale kdyby to mělo být jinak, snad by si toho ani člověk nemohl vážit. Musíš zapojit každý sval. Neohlížet se a stoupat vzhůru. Mrholí? Zvedá se vítr? Třeba mraky rozfouká. Jaképak starosti v odolných strečových kalhotách Kinetic Alpine 2.0, které bdí nad tvým pohodlím.
Kde je koupím
Hmotnost 347 g
Měkkost softshellu, odolnost hardshellu
Vyztužená kolena, zadek a nohavice
Kinetic Alpine 2.0
Pants

Drž se svého plánu

Když se přizpůsobíš ty, kalhoty udělají to samé
Hora se neptá, co chceš. Diktuje ti, co musíš. Proto dopřává materiál Proflex™ tvému tělu tolik svobody. Je příjemný jako softshell, ale předvést umí odolnost hardshellu - když se počasí rozhodne, že tvůj výstup neusnadní. Výztuhy kritických míst ti navíc pomohou proplést se přes všechny nástrahy bez úhony.
Tam nahoře je dobrá příprava nezbytná. Už není čas řešit hlouposti. Kalhoty vybalíš z malého futrálu a poklopec pod sedákem rozepneš díky dvoucestnému zipu mnohem snáz.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 347 g
  • Elastický, prodyšný a nepromokavý Proflex™
  • Vodní sloupec 20.000 mm, prodyšnost 25.000 g/m2/24h
  • Výztuhy na kolenou, zadku a nohavicích
  • Voděodolné zipy YKK aquaguard na kapsách
  • Poklopec s dvoucestným zipem
  • Anatomicky tvarovaná kolena
  • Elastický pas s jednodotykovým stahováním
  • Zip na nohavicích pro rozšíření na objemnější boty
  • Transportní pytlík
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021