Kalhoty Rab Kinetic 2.0 - JsmeRab

Kalhoty Kinetic 2.0

Spolehlivost zavánějící svobodou
Najednou si vůbec nepřijdeš jako pán tvorstva. V kontrastu nebetyčných hor jsi jen dalším docela malým tvorem. Tísnivá mlha tvou existenci ještě umocňuje. Zvláštní. Protože přes to všechno cítíš nekončící svobodu. Ve strečových a obzvlášť prodyšných kalhotách Rab Kinetic 2.0 si kráčíš podle svého.
Kde je koupím
Hmotnost 270 g
Komfort softshellu, ochrana hardshellu
Vyztužená vnitřní strana nohavic
Kinetic 2.0
Pants

Jakkoliv jen bude

Kalhoty, se kterými neřešíš předpověď počasí
Představ si příjemně měkký materiál, který kopíruje každý tvůj pohyb. Neomezuje a dýchá, podobně jako softshell. Stoupáš vzhůru, čelíš větru. Najednou vstupuješ do mraků a kapičky vody ulpívají na nohavicích. Máš se obávat? Kdepak, pokračuj. Materiál Proflex™ má pochopení pro rozmary přírody.
Lehké kalhoty Kinetic 2.0 se přizpůsobí všemu, co tě nahoře potká. Můžeš s nimi vyrazit přímo od zápraží horské boudy nebo je mít připravené v batohu jako malý záložní balíček.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 270 g
  • Strečový, prodyšný a nepromokavý materiál Proflex™
  • Vodní sloupec 20.000 mm, prodyšnost 25.000 g/m2/24h
  • Elastický pas se silikonovým proužkem na vnitřní straně
  • Jednodotykové stahování v pase
  • Voděodolné zipy YKK Aquaguard
  • Anatomicky tvarovaná kolena
  • Vyztužená vnitřní strana nohavic
  • Zip na nohavicích pro rozšíření na objemnější boty
  • Transportní pytlík
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook