Kalhoty Rab Downpour Plus 2.0 - JsmeRab Kalhoty Downpour Plus 2.0 - JsmeRab

Downpour plus 2.0

Malý zázrak pod temnou oblohou
Jaké jsou tvé vyhlídky? Zatažená obloha jasnou odpověď nenabízí. Může to být tak a ve chvíli dočista jinak. První kapky spláchnou pot ze tvých tváří, nikoliv ale tvé odhodlání výstup dokončit. Kalhoty Rab Downpour Plus 2.0 navíc oblékneš i s botami na nohou – díky zipům po celé délce nohavic.
Kde je koupím
Hmotnost 345 g
20.000 mm vodní sloupec
Celopropínací nohavice s větráním
rab borealis
steel

Udržitelné zážitky

Odolné kalhoty z recyklovaných materiálů
Počasí neumluvíš. Jednoduše je potřeba se dobře připravit. A nepromokavý 2,5vrstvý laminát Pertex Shield® by v portfoliu "Pro všechny případy" neměl scházet. Při své vysoké odolnosti zůstává příjemně měkký a prodyšný. Kalhoty navíc sbalíš do malého balíčku, ve kterém budou čekat na svou příležitost.
Celopropínací zipy mají hned několik výhod. Zaprvé kalhoty oblékneš rychle a bez vyzouvání bot. A zadruhé – díky patentce v pase – můžeš nohavice rozepnout a větrat.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 345 g
  • 2,5vrstvý laminát Pertex Shield® s přelepenými švy
  • Vodní sloupec 20.000 mm, prodyšnost 20.000 g/m2/24h
  • DWR vodoodpudivá úprava bez flourokarbonů
  • Poloviční elastický pas s nastavitelnou přední částí
  • Voděodolný zip YKK® Aquaguard po celé délce nohavic
  • Anatomicky tvarovaná kolena
  • Stahovací lem nohavic
  • Velmi dobře sbalitelné
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook