Péřovka Electron

Pořádně nahuštěná teplem
Oheň v kamnech vyhasnul už někdy po půlnoci a teď po probuzení vládne ve winterraumu pořádná zima. Nutíš se ze spacáku a jen ve spoďárech a péřovce vycházíš na zápraží zkontrolovat čerstvou nadílku. To by šlo! Až vyleze slunce zpoza hor, schováš bundu do batohu a zase ji vytáhneš, až tě pod vrcholem pohladí vítr. Horám zdar, mrazu zmar!
Kde ji koupím
Široké komory pro opravdové teplo
Vodoodpudivý Pertex® Quantum Pro
Promyšlené pružné zakončení rukávů
rab Electron
ink

Rab je peří

To nejkvalitnější husí peří s hydrofobní úpravou vyvinutou ve spolupráci s Nikwax
Tam nahoře může být různě. Suchý mráz, vlhký mráz, odporný mráz dovedený k dokonalosti silným větrem a chumelením. To si člověk nevybírá. To prostě je. A proto má tahle péřovka Rab spolehlivou vodoodpudivou úpravu a vlhkost odpuzuje také jemné husí peří uvnitř. Takže hřeje i za té největší sloty.
Když připravuješ tam venku večeři, snažíš se rozchodit vařič, rozdělat oheň nebo si jen strkáš ruce do kapes. Na vnitřní straně rukávů u zápěstí je naducané peří nahrazeno klínkem elastického materiálu. A právě v těchto situacích ho oceníš.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 500 g
  • Vnější vodoodpudivý materiál Pertex® Quantum Pro
  • Evropské husí peří s hydrofobní úpravou 800 cuin
  • Nepřekážející pružné zakončení rukávů
  • Kapuce použitelná s helmou, kšilt vyztužený drátkem
  • Zipy YKK® VISLON
  • Dvě velké kapsy se snadným přístupem
  • Vnitřní zapínací kapsa na drobnosti
  • Kompresní pytlík
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021