Bunda Electron pro

Péřovka překypující teplem
Když se jedná o hodně, pracuje tělo na plné obrátky. Nejíš, nepiješ. A unavený organismus strádá zimou. Jak dlouhou už stojíš na jistícím stanovišti a vyčkáváš jako socha v neměnné poloze? Bunda Electron Pro je naducaná hydrofobním husím peřím, jež odolává vlhkosti a čelí s tebou krutým mrazům. 
Kde ji koupím
Hmotnost 523 g
Husí peří s hydrofobní úpravou Nikwax
Vysoce odolný Pertex Quantum Pro
rab Electron Pro
Ink

Spolu odoláte nepřízni

Ani vlhkost tvůj komfort neohrozí
Z oblohy se může začít snášet ledasco. Svrchní materiál Pertex Quantum Pro má ale polyuretanový zátěr a povrchovou DWR úpravu, takže obstojí i proti vlhkosti poháněné větrem. Husí peří uvnitř je navíc ošetřené vodoodpudivou úpravou, takže zůstane nadýchané (a tedy hřejivé) i při té největší slotě. 
Péřovka Rab Electron Pro si s horami rozumí. Má dvoucestný hlavní zip, jehož přínos poznáš se sedacím úvazkem na těle. A kapuci snadno a spolehlivě usadíš na své helmě.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 523 g
  • 190 gramů špičkového husího peří s plnivostí 800 cuin
  • Hydrofobní (vodoodpudivá) úprava peří Nikwax
  • Větruvzdorný a výrazně voděodolný Pertex Quantum Pro
  • Nastavitelná kapuce s kšiltem, navržená pro použití s helmou
  • Dvoucestný hlavní zip YKK® Natulon
  • Dvě výše položené boční kapsy, jedna vnitřní kapsa
  • Manžety rukávů s vnitřními pružnými klínky
  • Stahování v bocích
  • Kompresní obal
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021