Downpour Plus

Kapesní úkryt před deštěm
Zase! Už už se zdálo, že se obloha protrhá, ale na nose ti přistála další kapka. A prší. Dnes si s tebou hory vyloženě pohrávají. V batohu opět lovíš dva malé balíčky - bundu a kalhoty, které oblékáš i s botami na nohou. Rychlá akce. Sucho zajištěno. Jde se dál.
Kde to koupím
Bunda 340 gkalhoty 205 g
2.5 vrstvý laminát Pertex Shield
Vodní sloupec
20.000 mm
rab Downpour
dijon

Downpour Plus zblízka

V nevyzpytatelných horách máš jednu jistotu. Lehkou a nepromokavou.
Bunda a kalhoty Downpour Plus se zrodili pro akce, při kterých místa v batohu není nikdy dost. Na dlouhé cesty, kde zůstat v suchu je zásadní úkol. Déšť nebo sníh - na tom nesejde. Kdykoliv se počasí spikne proti tobě, toto skladné a lehké oblečení položí trumf na tvou stranu. Ochrání tě před vlhkem nejen zvenčí. Ale odvede také pot zevnitř.
Tyhle skvělé vlastnosti má na svědomí materiál Pertex Shield® 2.5, se kterým Rab dělá doslova zázraky. Už od 90. let. Šedá vrstva Dry Touch uvnitř ti bude příjemná i na holém těle.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • 2.5 vrstvý laminát Pertex Shield®, podlepené švy
  • Vnitřní úprava Dry Touch příjemná i na holém těle
  • Nepromokavé zipy YKK® AquaGuard®

Bunda

  • Nastavitelná kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
  • Dvě vsazené kapsy, které si nepřekáží se sedákem
  • Větrání v podpaží, stahování na spodním okraji

Kalhoty

  • Zipy ke kolenům pro snadné přetažení přes boty
  • Elastický pas se stahováním, tvarovaná kolena
  • Stahování na spodku nohavic
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde to koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021