Kinetic Alpine 2.0

Svolná ke tvým vysokým cílům
Víš, že to nebude snadné. Ale kdyby to mělo být jinak, snad by si toho ani člověk nemohl vážit. Musíš zapojit každý sval. Neohlížet se a stoupat vzhůru. Mrholí? No a? Zvedá se vítr? Třeba mraky rozfouká. Jaképak starosti v odolné strečové bundě Rab Kinetic Alpine 2.0, která bdí nad tvým pohodlím.
Kde ji koupím
Hmotnost 423 g
Měkkost softshellu, odolnost hardshellu
Vyztužená ramena, kapuce a rukávy
Kinetic ALpine 2.0
Jacket

Drž se svého plánu

Když se přizpůsobíš ty, bunda udělá to samé
Hora se neptá, co chceš. Diktuje ti, co musíš. Proto dopřává materiál Proflex™ tvému tělu tolik svobody. Je příjemný jako softshell, ale předvést umí odolnost hardshellu - když se počasí rozhodne, že tvůj výstup neusnadní. Výztuhy kritických míst ti navíc pomohou proplést se přes všechny nástrahy bez úhony.
Jednoduché věci fungují nejlépe. Kapuci musíš stáhnout i v rukavicích a kapsy nesmějí být zatarasené bederním pásem batohu či sedáku. Hory už prověří tvůj výběr.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 370 g
  • Elastický, prodyšný a nepromokavý Proflex™
  • Vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 35.000 g/m2/24h
  • Výztuhy na ramenou, rukávech a kapuci
  • Vyrobena z recyklovaného polyesteru
  • Voděodolné zipy YKK aquaguard
  • Kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
  • Přední a zadní stahování kapuce
  • Výše posazené kapsy přístupné s bederním pásem
  • Stahování v bocích, stahování rukávů na suchý zip
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021