Bunda Rab Kinetic 2.0 - JsmeRab

Bunda Kinetic 2.0

Spolehlivost zavánějící svobodou
Najednou si vůbec nepřijdeš jako pán tvorstva. V kontrastu nebetyčných hor jsi jen dalším docela malým tvorem. Tísnivá mlha tvou existenci ještě umocňuje. Zvláštní. Protože přes to všechno cítíš nekonečnou svobodu. Ve strečové a obzvlášť prodyšné bundě Rab Kinetic 2.0 si kráčíš podle svého.
Kde ji koupím
Hmotnost 336 g
Komfort softshellu, ochrana hardshellu
Z recyklovaných materiálů
kinetic 2.0
Jacket

Jakkoliv jen bude

Bunda, se kterou neřešíš předpověď počasí 
Představ si příjemně měkký materiál, který kopíruje každý tvůj pohyb. Neomezuje a dýchá, podobně jako softshell. Stoupáš vzhůru, čelíš větru. Najednou vstupuješ do mraků a kapičky vody ulpívají na rukávech. Máš se obávat? Kdepak, pokračuj. Materiál Proflex™ má pochopení pro rozmary přírody.
Lehká bunda Kinetic 2.0 se přizpůsobí všemu, co tě tam nahoře potká. Navržená byla, aby prostě a jednoduše fungovala. Od snadno nastavitelné kapuce po kapsy přístupné s bederákem.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 336 g
  • Strečový, prodyšný a nepromokavý materiál Proflex™
  • Vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 35.000 g/m2/24h
  • Vyrobeno z recyklovaného polyesteru
  • Voděodolné zipy YKK Aquaguard
  • Výše posazené kapsy přístupné se zapnutým bederním pásem
  • Elastická kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
  • Stahování v bocích
  • Stahování rukávů na suchý zip
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook