Nepromokavá bunda Rab Downpour Plus 2.0 - JsmeRab Bunda Downpour Plus 2.0 - JsmeRab

Downpour plus 2.0

Bunda pro tisíce příležitostí
Spoléhat se na předpověď? To je krásně pošetilé. Nalejme si ale čistého vína: nikdy nemáš jistotu, co se z mraků vyklube. Chvíli se zdá obloha klidná a sotva vykročíš od rozcestníku k vrcholu, všechno je jinak. Tuto bundu můžeš mít připravenou v malém balíčku. A můžeš v ní chodit třeba každý den.
Kde ji koupím
Hmotnost 375 g
20.000 mm vodní sloupec
Lehká, sbalitelná, pro každodenní použití
Downpour
Plus 2.0

Udržitelné zážitky

Univerzální bunda z recyklovaných materiálů
Jeden člověk nepotřebuje deset různých bund. Bohatě stačí jedna – když je to ta správná. Tato je vyrobená z recyklovaného 2,5vrstvého laminátu Pertex Shield®, který je při své vysoké odolnosti stále příjemně měkký a prodyšný. Celá bunda se snadno schová do malého balíčku a jestli ji vezmeš do města na nákup, sobotní výšlap nebo delší trek, to už záleží na tobě. 
Bunda Downpour Plus 2.0 má nakročeno také do náročnějších akcí. Výše posazené kapsy jsou přístupné i se sedacím úvazkem či bederním pásem a kapuce zakryje i lezeckou helmu
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 375 g
  • 2,5vrstvý laminát Pertex Shield® s přelepenými švy
  • Vodní sloupec 20.000 mm, prodyšnost 20.000 g/m2/24h
  • DWR vodoodpudivá úprava bez flourokarbonů
  • Voděodolné zipy YKK® Aquaguard
  • Nastavitelná kapuce s kšiltem – použitelná s helmou
  • Anatomicky tvarované rukávy, které se nevyhrnují
  • Manžety na suchý zip, stahování v bocích
  • Větrání v podpaží
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook