Outdoorová bunda Borealis | Jsme Rab

Bunda Borealis

Nikdy nezůstane viset ve skříni
Hledáš dobrý chyt ve stěně. Překračuješ padlé stromy na stezce. Noříš lyže do čerstvého sněhu. Těžko ti přijde na mysl výprava, na které by se nejlehčí softshellová bunda od Rabu nevyužila. Ochrání tě před větrem a nenechá utonout ve vlastní šťávě.
Kde ji koupím
Hmotnost 300 g
Lehká a elastická tkanina Matrix™
Ochrana proti UV záření UPF 50+
Borealis
rab borealis
steel

Borealis zblízka

Lehká, větruvzdorná, prodyšná. Bunda, kterou nelze zapomenout doma.
Kombinuj ji s různě teplými podvrstvami a vyzraj na proměnlivé počasí hor. Borealis zastaví vítr, který nebude srážet tvou pocitovou teplotu. Dešťová přeháňka i vločky sněhu se sklouznou po vodoodpudivé impregnaci. A až vysvitne slunce, zmuchláš bundu do miniaturních rozměrů.
Některé věci oceníš teprve v situacích, které nepředpovíš. Výše umístěné kapsy - přístupné i se sedákem nebo zapnutým bederním popruhem batohu. Nebo stahování pasu, které se schová do bundy a nezachytíš se s ním o větev.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 300 g
  • Lehká a elastická tkanina Matrix™
  • DWR vodoodpudivá úprava
  • Ochrana proti UV záření UPF 50+
  • Kapuce navržená pro použití s helmou
  • Zip YKK® VISLON s ochranou pod bradou
  • Dvě vsazené kapsy, které si nepřekáží se sedákem
  • Manžety z lycry, stahování v pase
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook