Outdoorová bunda Borealis | Jsme Rab

Bunda Borealis

Nikdy nezůstane viset ve skříni
Hledáte dobrý chyt ve stěně. Překračujete padlé stromy na stezce. Noříte lyže do čerstvého sněhu. Těžko vám přijde na mysl výprava, na které byste nejlehčí softshellovou bundu od Rabu nevyužili. Ochrání vás před větrem a nenechá utonout ve vlastní šťávě.
Kde ji koupím
Hmotnost 300 g
Lehká a elastická tkanina Matrix™
Ochrana proti UV záření UPF 50+
Borealis
rab borealis
steel

Borealis zblízka

Lehká, větruvzdorná, prodyšná. Bunda, kterou nelze zapomenout doma.
Kombinujte ji s různě teplými podvrstvami a vyzrajte na proměnlivé počasí hor. Borealis zastaví vítr, který nebude srážet vaši pocitovou teplotu. Dešťová přeháňka i vločky sněhu se sklouznou po vodoodpudivé impregnaci. A až vysvitne slunce, zmuchláte bundu do miniaturních rozměrů.
Některé věci oceníte teprve v situacích, které nepředpovíte. Výš umístěné kapsy přístupné i se sedákem nebo zapnutým bederním popruhem batohu. Nebo stahování pasu, které se schová do bundy a nezachytíte se s ním o větev.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 300 g
  • Lehká a elastická tkanina Matrix™
  • DWR vodoodpudivá úprava
  • Ochrana proti UV záření UPF 50+
  • Kapuce navržená pro použití s helmou
  • Zip YKK® VISLON s ochranou pod bradou
  • Dvě vsazené kapsy, které si nepřekáží se sedákem
  • Manžety z lycry, stahování v pase
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde ji koupím

najděte svého prodejce

Začněte cestu do hor tam, kde se o vás postarají. Kde rozumí vašim snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníte.

NIC VELKÉHO UŽ VÁM NEUTEČE

Nechte nám tady email a my vám jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptejte se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

Ing. Petr Kosek, Ph.D.
Těchonín 184, 561 66 Těchonín
IČO: 88253538
DIČ: CZ7907313678
facebook