Horolezecké kalhoty Rab Ascendor AS - JsmeRab Ascendor AS - JsmeRab

Ascendor AS

Ve strmém terénu po celý rok
Čím dál se nacházíš od horské chaty, čím menší se zdají být střechy v údolí, tím více to všechno visí na tobě. Přepnout na autopilota nelze. Musíš zůstat ve střehu. Horolezecké kalhoty Ascendor AS čerpají svou sílu z odolné tkaniny Matrix™, která je prodyšná, ale také větruvzdorná a v chladu hřejivá.
Kde je koupím
Hmotnost 449 g
Odolná a prodyšná tkanina Matrix™ 
Použitelné ve všech ročních obdobích
Ascendor AS
Sagano Green

Nahoře hledáš svobodu

Proto se ti kalhoty absolutně přizpůsobí
Svižné kroky po docela rovné pěšině brzy vystřídají první sněhová pole a skalní výšvihy, které se promění v regulérní lezecké obtíže. A v takovém terénu potřebuješ využít plný rozsah pohybů. Přizpůsobivou tkaninu Matrix™ tak doplňují anatomicky předtvarovaná kolena a vsazený klín v rozkroku.
Kalhoty Ascendor AS mají vyztuženou vnitřní stranu nohavic připravenou na nenadálé setkání s mačkami a zipy u kotníků, díky nimž nohavice přetáhneš i přes vysoké kotníkové boty.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 449 g
  • Dvouvrstvá tkanina Matrix™ s kartáčovaným vnitřkem
  • Větruvzdorný, elastický a prodyšný materiál
  • DWR vodoodpudivá úprava bez fluorokarbonů
  • Vyztužená vnitřní strana nohavic
  • Zipy u kotníků s všitým klínem pro rozšíření nohavic
  • Předtvarovaná kolena a vsazený klín v rozkroku
  • Dvě boční kapsy, zadní kapsa a kapsa na stehně
  • Poloviční elastický pas s poutky na opasek
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook