Horolezecké kalhoty Rab Ascendor Alpine - JsmeRab Ascendor Alpine - JsmeRab

Ascendor Alpine

Zimní výstup s esencí svobody
V úbočí hory nelze doufat v nějaké základní jistoty. Mění se počasí i terén, který musíš překonat. Čekají tě ledové svahy, hluboký sníh, možná úseky po holé skále. Kalhoty Ascendor Alpine s odolnou a přizpůsobivou tkaninou Matrix™ mají ty nejlepší předpoklady uspět ve všech zmíněných podmínkách.
Kde je koupím
Hmotnost 733 g
Odolná větruvzdorná tkanina Matrix™
Sněhové límce a zesílené nohavice
rab Ascendor Alpine
Deep Ink

Vydrží tolik co ty

A na své cestě nepoznáš omezení
Zimní terén vždy nejlépe prověří tvou připravenost. Nesmí tě zdeptat hluboký sníh a rozhodit namrzlá skála. Hoře se musíš přizpůsobit. Stejně jako se přizpůsobí dvouvrstvá softshellová tkanina Matrix™, která je větruvzdorná i prodyšná, odolná i elastická, rychleschnoucí a na vnitřní straně nohavic vyztužená, aby neutrpěla při setkání s mačkami. 
Sněhové límce udrží nohy v suchu a boční větrací zipy zajistí přehřátému tělu drobné osvěžení. A výhody dvoucestného zipu v rozkroku poznáš teprve se sedákem na těle.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 733 g
  • Dvouvrstvá větruvzdorná a přizpůsobivá tkanina Matrix™
  • Elastické vnitřní sněhové límce
  • Zesílená vnitřní strana nohavic
  • Dlouhý klín v rozkroku pro neomezený pohyb
  • Vysoký pas s polovičním stahováním na suchý zip
  • Boční YKK® zipy pro odvětrávání
  • Dvoucestný YKK® zip v rozkroku
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook