Alpine PRO 800

Horské snění nemá překážky
Den skončí dříve, než se naděješ. A jediným zdrojem tepla uprostřed hor zůstane tvé vlastní tělo, které právě používáš k vytvoření rovného plácku - dnešní ložnice. O cenné teplo se tě v průběhu noci pokusí obrat ledový vítr i vtírává vlhkost. Ale neuspějí. Tvá "skořápka" je nadmíru odolná.
Kde ho koupím
Hmotnost 1173 g
Komfort -10 °C
Kachní peří s hydrofobní úpravou
Odolná tkanina Pertex Quantum Pro
rab Alpine pro
Firecracker

Vlhko nevadí

Tkanina Pertex a hydrofobní peří fungují
Všech 800 gramů kachního peří pod odolnou tkaninou Pertex Quantum Pro opatřil Rab vodoodpudivou úpravou Nikwax. I ve vlhkých podmínkách si tak spacák zachová svou nadýchanost a tedy hřejivost. Peří splňuje certifikaci R.D.S., což znamená, že kachny žijí v prostředí, ve kterém netrpí bolestí či strachem.
Lichoběžníkové komory spacáku zabraňují vzniku studených míst a foot box ve tvaru ploutve přináší více prostoru pro tvé nohy. I tento spací pytel se ručně plní v Derbyshire.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 1173 g, komfort -10 °C, limit -18 °C
  • 800 g kachního peří s plnivostí 650+ cuin
  • Hydrofobní úprava peří Nikwax
  • Voděodolný vnější materiál Pertex Quantum Pro
  • Tříčtvrteční YKK® obousměrný zip
  • Lichoběžníková konstrukce komor eliminuje studená místa
  • Ergonomická stahovací kapuce, vnitřní límec, kapsa na zip
  • Nepromokavý kompresní obal a skladovací pytel
  • Vyrobeno ve Velké Británii
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníš s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím tvůj obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíš do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíš, než vyhodíš.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ho koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu
Žijeme v horách
NALEHKO s.r.o.
Papírová 123/12
460 01 Liberec
IČO: 08760021
DIČ: CZ08760021