Kalhoty Rab Torque - JsmeRab Torque - JsmeRab

KAlhoty torque

Lezecký partner i pro nelezce
Když bojujete se skálou, která je tady tisíce let, nemáte už v hlavě prostor hlídat, abyste si nepoškodili oblečení o ostrý skalní výstupek. Na to není pomyšlení. Teď bojujete. Nehledě na to, že materiál Matrix, ze kterého jsou kalhoty Rab Torque ušité, odejde z takového setkání stejně nepoznamenán.
Kde je koupím
Hmotnost 335 g
Větruvzdorný materiál Matrix SWS™
Vyztužená kolena a vnitřky nohavic
Rab - Torque pants
rab torque
ink

Od jara... do jara

Větruvzdorné, prodyšné, celoroční
Takové lezecké kalhoty, jakými jsou Rab Torque, ukáží své přednosti nejen ve stěnách. Vynosíte je úplně všude, přičemž odolnost bude to první, čeho si všimnete. Vždyť mají vyztužená kolena a vnitřní strany nohavic a vlhkosti se brání perfektní vodoodpudivou úpravou.
Z horolezeckých předností migruje do běžného nošení na horských túrách a dlouhých trecích také úzký střih. Kalhoty nikde neplandají, což se koneckonců hodí i v sedle kola.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

  • Hmotnost 335 g
  • Prodyšný, strečový a větruvzdorný Matrix SWS™
  • Kolena a vnitřky nohavic vyztužené odolným Matrix DWS™
  • DWR vodoodpudivá úprava
  • Pružný pas se stahováním na gumu
  • Dvě boční a jedna zadní kapsa na zip
  • Rozepínání nohavic
  • YKK® zipy
  • Úzký střih
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumejte varianty

Kde je koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook