Nepromokavá bunda Rab Ladakh GTX - JsmeRab Ladakh GTX - JsmeRab

BUNDA LADAKH GTX

Celý den ve správné podmínce
Když máš vizi, musíš pro její uskutečnění využít každou vhodnou situaci, která se naskytne. Řekněme, že ani podmínky nemusí být ideální, jen když nepodceníš přípravu. Mentální i materiální. Nepromokavá bunda Rab Ladakh GTX se velkých úkolů nebojí. S vysokou prodyšností a odolnými výztuhami je nachystaná na svůj velký celodenní úkol.
Kde ji koupím
Hmotnost 525 g
Recyklovaný
GORE C-KNIT™
GORE-TEX® Pro na ramenou a rukávech
rab LADAKH GTX
Deep Ink

Aktivně kupředu

Odolná, nepromokavá, prodyšná
S naloženým batohem na zádech přičítej výškové metry na své konto. Odolný GORE-TEX® Pro na ramenou a rukávech pod zatížením netrpí. A pot, který nezvládne odvést membrána GORE® C-KNIT™ samotná, propustíš do horského vzduchu velkými větracími otvory s dvoucestnými zipy v podpaží. 
Jednoduchost a použitelnost je mantrou bundy Rab Ladakh GTX. Stahovací manžety, ve třech směrech nastavitelná kapuce použitelná s helmou a stahování v pase. To vše ovladatelné jednou rukou a v rukavicích.
Co je Rab?

Důležité vlastnosti

 • Hmotnost 525 g
 • Nepromokavá tkanina GORE-TEX® C-KNIT™ (40D)
 • Na ramenou a rukávech odolný GORE-TEX® Pro (70D)
 • Kapuce s kšiltem, kompatibilní s helmou
 • Brada a krk lemovaném fleecem
 • YKK® AquaGuard® Vislon přední zip s vnitřní légou 
 • YKK® AquaGuard® zip na hrudní kapse
 • Dvoucestné YKK® AquaGuard® zipy v podpaží
 • Vnitřní bezpečná kapsa na zip
 • Nastavitelné manžety na rukávech
 • Stahovací šňůrka v pase se systémem nastavení jednou rukou
 • Reflexní značky na hrudi a rukávu
1981
Rab má duši průkopníka
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Rok 1981. Sheffield. Malou místnost osvětluje jen střešní okno a stolní lampa. V koutě se povaluje vak plný peří a Rab Carrington sedí skloněný nad šicím strojem. Vzniká první spací pytel, který ponese jeho jméno. A který bude v horách dobře sloužit.
Právě takové věci Rab dělá. Lehké a spolehlivé. Přemýšlí nad detaily, které oceníte s prsty zkřehlými uprostřed vánice a v dešti vytrvale smáčejícím váš obličej. Přichází s novými materiály. Jako když v 90. letech poprvé použil tkaninu Pertex, z níž dodnes vznikají ty nejodolnější péřovky nebo nepromokavé oblečení, které sbalíte do malinkého balíčku. Bavíme se tady zkrátka o vybavení, které raději opravíte, než vyhodíte.
Logo Pertex

prozkoumej varianty

Kde ji koupím

najdi svého prodejce

Začni cestu do hor tam, kde se o tebe postarají. Kde rozumí tvým snům. Naslouchají. A doporučí vybavení, které opravdu oceníš.
Nebo nakup v e-shopu

NIC VELKÉHO UŽ ti NEUTEČE

Nech nám tady email a my ti jednou za čas pošleme inspirující příběhy ze světa hor.

Zeptej se

+420 739 577 362

Žijeme v horách

NALEHKO s.r.o.
nám. Soukenné 23/10, 
460 07 Liberec
IČO: 087 60 021
DIČ: CZ08760021
facebook